השאירו פרטים לביטוח נסיעות לחו”ל:

הישראלים ידועים בחיבה היתירה שלהם לטיולים בחו”ל. החל מטיולים באתרי הסקי באירופה וכלה בטיולי תרמילאים במזרח הרחוק. המשותף לכולם הוא הרצון לנסוע בראש שקט. לשם כך יש צורך לדאוג לכיסוי המבטיח ביטוחי נסיעות לחו”ל.

ביטוחי נסיעות לחו”ל נועדו למעשה להעניק לנו את ההגנה מפני הפסדים שונים העשויים להיגרם במהלך הטיול. כמו לדוגמא – אבדן מטען, ביטולים של הטיול או עיכובים בטיסות, תאונות שמתרחשות בזמן הטיול, מצבי חירום רפואיים ועוד.

מה מכסים הביטוחים הללו?

  • ביטוח ביטול טיסה– במקרה של ביטול הטיול בעקבות סיבות לא צפויות, או הפסקתו באמצע יוכל הנוסע שסידר ביטוחי נסיעות לחו”ל לקבל את ההחזר עבור התשלום ששילם מראש הודות לפוליסה המבטיחה ביטוח לביטול טיסה.
  • עיכוב נסיעה – אם הנסיעה התעכבה במידה משמעותית והדבר גרם להוצאה כספית או נזק לנוסע, הוא יוכל לקבל את ההחזר הודות לרכישת ביטוח לביטול טיסה. ‏
  • ביטוח מחלות / תאונות – אם ארעה תאונה או מקרה רפואי כלשהו, יכסה הביטוח את הפינוי לבית החולים ואת הטיפול הרפואי.
  • מטען שאבד – במקרה של אבדן חפצים אישיים או מטען, יכסה ביטוח נסיעות לחו”ל את העלויות בהתאם לסעיפים המופיעים בפוליסה.

 

ביטוחי נסיעות לחו”ל – מי זקוק לכך?

למעשה מדובר בהוצאה משמעותית בנוסף על כל ההוצאות בתכנון הטיול. יהיו כאלה שינסו למעט בחשיבותו של הביטוח על מנת לחסוך את העלויות. אך האמת היא שמדובר בביטוח חשוב במיוחד. הוא עשוי למנוע הוצאות כבדות בכל מקרה של תקלה במהלך הטיול. כפי שכבר הבנתם מכסה הביטוח תקלות מסוגים שונים ומגוונים. החל מתקלות בתחום הבריאות וכלה בעיכובים שונים מבחינת העמידה בלוח הזמנים או אבדה של חפץ אישי כזה או אחר.

ככל שהשקעתם יותר משאבים וכסף בטיול שלכם, כך חשוב יותר שתשקיעו גם בביטוח שלו. כך למעשה אתם מגנים על הטיול היקר שלכם. הוא יבטיח לכם ביטוח ביטול טיסה ויכסה אתכם בכל מקרה של הפסד, אם זה מצד מארגני הטיול שיבטלו או יעכבו חלק מהטיול ואם זה בגין הוצאות בריאות לא צפויות.

דרור ביטחון פיננסי – ביטוח נסיעות לחו”ל כדי שתיהנו מטיול שקט ובטוח.

דילוג לתוכן