על פי החוק במדינת ישראל, קיימת חובה על עצמאים ושכירים לחסוך לפנסיה. תכנון נכון של חיסכון פנסיוני יבטיח לכם הנאה מפנסיה הוגנת בגיל הפרישה וכן יסייע במצבים של אובדן כושר עבודה או למשיכת פיצויים במקרה בו העסק ייסגר. דרור – ביטחון פיננסי הינה חברה מקצועית ומנוסה המתמחה במתן מגוון שירותים פיננסיים בהם: בניית תוכנית פנסיונית לעצמאי, בניית תוכנית פנסיונית לשכיר, בניית תכניות בהתאמה אישית וכן בקרה בתיק ההשקעות. התפיסה בקרב עצמאים כי “העסק הוא למעשה הפנסיה שלי”, לעתים עלולה לעתים לגרום לעוגמת נפש וכן לקשיים כלכליים בלתי צפויים וזאת בשל אי בניית תוכנית פנסיונית לעצמאי אשר מבטיחה אותו מכל הכיוונים ובכל מקרה אשר עשוי להתרחש.

חשיבות תכנון פנסיוני לעצמאים
עצמאים בתחילת הדרך עושים שימוש ברווחים על מנת לעודד המשך צמיחה של העסק וחלקם אף מושכים את כספי החיסכון הפנסיוני אשר צברו כשכירים. מצב זה עלול לעלות ביוקר בעתיד ולכן חשוב להסתייע בגורם מקצועי לשם בניית תוכנית פנסיונית לעצמאי מבעוד מועד על מנת להבטיח שקט נפשי בעתיד, גם אם זה נראה כרחוק. בדיוק בעבור זה, חברת דרור – ביטחון פיננסי נמצאת לשירותכם ומציעה תכנון פיננסי ופנסיוני אפקטיבי לעצמאי וכן לשכיר, אשר מביא בחשבון את כלל הגורמים הרלוונטיים בעבורכם עד ולקראת היציאה לפנסיה. אנו למודי ניסיון ומבינים כי אין להסתמך על פנסיית החובה לעצמאים ויודעים כי הטבות מס שונות מעניקות לכם סיבות טובות לחסוך יותר.

תכנית פנסיונית בהתאמה אישית
בניית תוכנית פנסיונית לעצמאי כוללת בניית תכניות בהתאמה אישית וכוללת בקרה בתיק השקעות כך שתוכלו ליצור איזון נכון בין חיסכון לטווח ארוך לבין חיסכון לטווח בינוני. אנו נסייע גם בידי שכירים לגבי בניית תוכנית פנסיונית לשכיר אשר יוצרת הבחנה בין הפקדות שוטפות לכאלה חד פעמיות וכן נתאים בעבורכם תכנית פנסיונית לשכיר הכוללת בין היתר חיסכון לטווח קצר ולטווח ארוך אשר יבטיחו לכם מקור חלופי להכנסה לקראת גיל פרישה וזאת תוך הכללה של ביטוח לאובדן כושר עבודה.

דילוג לתוכן