רבים מאתנו אינם מודעים למצב תיק ההשקעות שלנו, או שאינם עוקבים אחר הנתונים וזאת מתוך תחושה כי העבודה תיעשה מעצמה ואין לנו צורך להתערב ולהיות מעורבים בה. ובכן, המסקנה הזו אינה נכונה לכל המקרים ואין מדובר בגזרת גורל בלתי ניתנת לשינוי. בקרה על ההשקעות שלנו מאפשרת שליטה ויכולת שינוי בכל עת. חשוב להבין כי תיק ההשקעות שלנו הינו בר שינוי בכל זמן ואין חובה להיצמד למסלול אחד מסוים אשר אינו מניב לנו את התוצאות והתשואה הרצויה. בחינה של תיק ההשקעות וכן בקרה של ההשקעות מספקת לנו אפשרות לבחון מפעם לפעם את אופן וצורת ההשקעה שלנו ולהסיק האם אנו במסלול הנכון והרצוי מבחינתנו.

אחריות וביטחון פיננסיים
בקרה על תיק ההשקעות אינה בגדר המלצה בלבד, אלא מדובר על חובה של כל אחד מאתנו אשר מעוניין להשקיע בזמן ובמקום הנכון. במקרים רבים, תיק ההשקעות מנוהל שנים רבות במקום קבוע ולכן הנטייה היא לחשוב כי אין טעם לנסות ולשנות. אולם בקרה על ההשקעות מבטאת אחריות ובמקרים רבים, תופתעו לגלות כי הממצאים מצביעים על כך שבעצם נרדמתם בשמירה במשך תקופה ארוכה ואילו רק הייתם בוחנים את תיק ההשקעות שלכם, הייתם מגלים כי היו אפיקים אחרים אשר היו מניבים לכם תוצאות טובות יותר.

ניהול ובקרה על השקעות – ליווי מקצועי
דרור – ביטחון פיננסי הינה חברה מובילה וותיקה בתחום הפיננסים והביטוח וצוות המומחים שלנו בקיא ומנוסה בניהול תיקי השקעות. ליווי מקצועי יכול להציל עבורכם כספים רבים ולהניב תשואה גבוהה בעזרת השקעה נבונה במסלולים המותאמים לצרכיכם באופן אישי. גם אם תיק ההשקעות שלכם מנוהל באופן קבוע לאורך שנים רבות, הרי שאף פעם לא מאוחר. דרור – ביטחון פיננסי מספקת מגוון רחב של שירותים פיננסים הכוללים: הגדלת תשואה בעזרת הלוואה, טיפול בתיק השקעות משכנתא ועוד.

מגוון מסלולי השקעה בהתאמה אישית לתשואה מקסימלית
ישנן כמה שיטות ואפשרויות השקעה אשר דורשות מומחיות ידע בתחום ניהול תיקי השקעות, אשר לרבים מאתנו אינן גלויות ורק באמצעות פנייה לגורם מקצועי, נוכל להפוך אותן לזמינות וכאלה אשר ישפרו את חוסננו הפיננסי לקראת פרישה ובכלל. בין מסלולי בקרה על ההשקעות, בעזרת דרור ביטחון פיננסי, תוכלו למצוא מסלולי הגדלת תשואה בעזרת הלוואה, טיפול בתיק הלוואות משכנתא ועוד. צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולבנות עבורכם תכנית ותיק השקעות רווחי ומניב לטווח הקצר והארוך במטרה לשפר את איכות חיינו היום ולעתיד.

דילוג לתוכן