בניית תיק השקעות וטיפול נכון בו מצריך ליווי של מומחים אשר בקיאים בתחום הביטחון הפיננסי. לשם כך מומלץ לפנות לחברה שזהו תחום התמחותה וכן טוב לקבל מידע חיוני ורלוונטי מקדים אשר יעשה עבורכם סדר בדברים. טיפול בתיק השקעות מתבצע לרוב בסוף השנה האזרחית מתוך מטרה לתכנון נכונה את השקעותיכם לקראת השנה החדשה. ישנם כמה פרמטרים מרכזיים אשר חשוב להקדיש להם תשומת לב והרי הם לפניכם.

טיפול בתיקי ביטוח – פרמטרים מרכזיים
טיפול בתיקי ביטוח כמו גם טיפול בתיקי השקעות מחייבים מעקב אחר מספר נתונים חשובים:
• פיזור במדד מבלי להתפזר – ככל שנשקיע בפיזור רחב יותר, כך נצמצם סיכונים. אולם חשוב להבין כי היבט זה אינו ניתן למדידה מדויקת ואובייקטיבית ולכן ניסיון מקצועי בתחום הוא הערובה הטובה ביותר לפיזור נכון של תיק ההשקעות.
• התייחסות למשקל שוק ומשקל שווה – מדדי המניות והאג”ח הנפוצים נבחרים על פי שווי שוק, אולם יש להתייחס לפרמטרים נוספים המשפיעים על משקל המניות ונכון להתייחס אליהם.
• היכן כדאי לסחור? יש להביא בחשבון את מקום הסחירות של המוצר או המכשיר הפיננסי וזאת על מנת להימנע מתשלום מס מיותר.

טיפול מקצועי ואמין להשקעה כדאית ומניבה
דרור – ביטחון פיננסי מספקת את כלל שירותי החיסכון הפיננסי, הביטוחי והפנסיוני. אנו מתמחים במתן שירותי טיפול בתיק השקעות, טיפול בתיקי ביטוח, טיפול בתיק עם משבר פיננסי, טיפול בתיק פרישה ועוד. טיפול בתיקי ביטוח ובתיקי השקעות מחייב הבנת התחום וכן גמישות המאפשרת שינוי מסלול כאשר הוא אינו רווחי. טיפול בתיקי ביטוח מחייב בקרה מקצועית, גם אם מדובר בהשקעה של שנים שהינה קבועה, שכן הממצאים עשויים להפתיע אתכם ולגרום לכם להבין שהייתם “רדומים” במשך שנים. דרור – ביטחון פיננסי נמצאת עבורכם בדיוק עבור מטרה זו הכוללת בניית תכנית השקעות בהתאמה אישית ובחירה במסלול המתאים לכם. מדובר בנושא חשוב ולעתים גם מורכב ולכן טוב שיהיה באחריות, ליווי של חברת פיננסים אמינה ומנוסה אשר תדאג לאינטרסים שלכם ותבטיח טיפול נכון ומקצועי להשקעה מניבה, משתלמת וכדאית.

דילוג לתוכן