ליווי בהליך פרישה כולל בדיקה מקצועית של מכלול החיסכון הפנסיוני אשר נצבר וקיים בידי הפונה וכן הכנת חוות דעת אובייקטיבית המורכבת מסקירה של הצרכים של הפונה והמלצות לשינויים במטרה למצות את הזכויות הפנסיוניות והגדלת החיסכון לקראת הפרישה. ליווי בהליך פרישה הינו שירות חיוני עבור שכירים ועצמאים אשר מעוניינים להבטיח את ביטחונם הפיננסי ולמנוע הפסדי כספים. התהליך כולל מגוון שירותים ומענה לצרכים שונים בהם ליווי פרישה ובנייה של מטרות פנסיוניות תוך מתן מענה לתחום ביטוחי בריאות וביטוחים אישיים, איתור כספים וזכויות, ליווי תהליכי פרישה, חוות דעת ועוד.

ליווי מקצועי טרם פרישה
רגע הפרישה הינו שלב משמעותי בחיים וזאת לאחר שנים רבות של עבודה. טרם היציאה למהלך הפרישה, מומלץ לבדוק את כדאיות הפרישה, את הזמן הנכון למהלך, לבחון את קרנות הפנסיה ועוד היבטים שיש להביא בחשבון כגון הקלות מס וניהול טפסים ובירוקרטיה וזאת על מנת להגיע לפרישה אופטימלית. דרור – ביטחון פיננסי תלווה אתכם באופן מקצועי לקראת פרישה ותספק עבורכם מענה לכל ההיבטים הקשורים בהליך הפרישה על מנת להבטיח פרישה במועד הנכון ומיצוי הזכויות במטרה להגיע לביטחון פיננסי ולהגשים מטרות פיננסיות. דאגה לחיסכון פנסיוני הינה נכונה לא רק בעת שאנו מתקרבים לגליל פרישה, אלא כבר בשלב מוקדם יותר של החיים ולכן מומלץ לעשות זאת עם גורם מקצועי בתחום גם במהלך שנות העבודה. ליווי פרישה כולל מענה יעיל לניהול מכון של חסכונות משק הבית לטווח הקצר והארוך והשקעת הכספים באופן נזיל ורווחי בהתאמה לאופי המשקיע.

מיצוי זכויות וביטחון פיננסי בגיל פרישה
דרור – ביטחון פיננסי תבנה עבורכם תכנית פיננסית לקראת פרישה המביאה בחשבון את כלל הגורמים הרלוונטיים ומיצוי כל הזכויות העומדות לזכותכם לטובת האינטרסים האישיים שלכם. הידע והניסיון של צוות המומחים שלנו כולל התמחות במכשירי השקעה חכמים הרלוונטיים בתהליך ליווי תהליכי פרישה וכוללים: גמל להשקעה, פוליסה פיננסית, חיסכון מוקצה לטווח ארוך וקצר, תיק השקעות, נדל”ן ועוד. אנו נעמוד לשירותכם במטרה להשקיע נכונה את כספיכם, לזכות בהטבות מס ולזהות הזדמנויות בשוק על מנת לאפשר לכם איכות ורמת חיים טובה לכם ולבני משפחתכם בגיל הפרישה.

דילוג לתוכן