רובנו מפרישים כספים לקופת החיסכון הפנסיוני שלנו לאורך השנים, אולם רבים אינם מודעים כלל האם החיסכון הפנסיוני אכן מתאים לצרכים שלהם. ניהול חיסכון נכון יכול לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים ויכול להוות את ההבדל בין קצבת פרישה ראויה לכזו אשר אינה מספקת. ניהול חיסכון ככלל וניהול חיסכון פנסיוני בפרט מחייב מעקב והתאמה לצרכים המשתנים במהלך השנים כגון שינויים בתא המשפחתי, במקום העבודה ובגיל. הבנה מעמיקה אודות החסכונות שלכם היא מלאכה שאינה פשוטה ולעתים אף מורכבת למי שאינו מתמצא היטב בתחום הפיננסי. בדיוק בעבור כך, מומלץ להסתייע בגורם מקצועי אשר יסביר את כלל האפשרויות העומדות בפניכם, יבטיח מיצוי זכויותיכם וידאג לאינטרסים שלכם.

ניהול חיסכון – תכנון וביטחון פיננסי
ניהול חיסכון אינו מסתכם בשלב ההגעה לגיל פרישה, אלא מחייב מעקב כל העת באופן הדומה למעקב אחר המשכורת החודשית ניהול חשבונות משק הבית. דרור – ביטחון פיננסי תסייע בידכם בתחום ניהול חסכונות משק הבית והחיסכון הפנסיוני הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך ותוודא כי אתם משקיעים את כספי החסכונות שלכם בצורה הרווחית ביותר ובהתאמה אישית לאופי המשקיע ולצרכיו. צוות המומחים של דרור – ביטחון פיננסי יעניק לכם מגוון שירותים פיננסיים הכוללים שימוש במכשירי השקעה חכמים כגון בניית תיק השקעות, גמל להשקעה, פוליסה פיננסית, נדל”ן ועוד. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם חברות הביטוח הגדולות והמובילות במשק הכולל ניהול קופת גמל בהראל, ניהול קופת גמל בכלל וייצוג מול המוסדות הפיננסיים השונים, תוך שמירה ומיצוי זכויותיכם והאינטרסים של לקוחותינו.

אחריות כלכלית ומיצוי זכויות
ניהול חיסכון הוא דרך חיים ומבטא אחריות כלכלית אשר הינה בעלת השפעה ומשמעות רחבה במיוחד לקראת פרישה. ניהול חסכונות משק הבית בצורה מיטבית בעזרת ליווי מקצועי, יבטיחו לכם השגת תשואה מניבה ומקסימלית על כספיכם וגובה קצבה ראוי ומכובד עם יציאתכם לפנסיה וזאת במטרה להבטיח רמת ואיכות חיים טובה ונאותה. התמודדות עצמית מול חברות הביטוח הגדולות היא משימה לא פשוטה כלל, וטובת הלקוח, פעמים רבות אינה עומדת בראש סדר העדיפויות של חברת הביטוח, ולכן ניהול קופת גמל בהראל כמו גם ניהול קופת גמל בכלל על ידי מומחים בעלי ניסיון ומוניטין בתחום, תעניק לכם מענה מקצועי החיוני לשמירה על האינטרסים שלכם.

דילוג לתוכן