רבים ששואלים את עצמם מדוע אני זקוק למתכנן פיננסי? התשובה לכך הינה פשוטה למדי והיא קבלת מענה , שירות וליווי מקצועיים דווקא ברגע של תביעה. התנהלות ישירה מול חברות הביטוח עבור לקוח פרטי, עלולה להיות בעייתית למדי וכוחו של הלקוח מול חברות הענק הינו מוגבל למדי, מה שעלול לעלות ביוקר. סוכן ביטוח בקריית גת יספק לכם גיבוי מקצועי ברגעים ובמקרים קריטיים אשר הינם בעלי השלכות רחבות על העתיד והביטחון הפיננסי שלכם. חברת הביטוח נוטה לדחות תביעות כאשר המבוטח אינו בקיא ברזי התחום ולעתים טעות קטנה או מילה מותרת, עלולות להביא לדחייה של תביעה גדולה.

תביעות ביטוח? אל תתמודדו לבד!
סוכן ביטוח בדרום אשר מכיר את התחום ומנוסה בעולם הביטוח והפיננסים ידאג לכם לכל הניירת הרלוונטית וימנע מצבים של סחבת בירוקרטית בתהליך התביעה. הלקוח הפרטי אשר מתמודד לבדו מול חברת הביטוח יגלה עד מהרה כי הוא חייב לעמוד בדרישות רבות וקשיים לא מעטים אשר יערמו לו לאורך הדרך בתהליך התביעה וזאת דווקא כאשר הוא נמצא במצוקה וזקוק באופן דחוף לכספי הביטוח. סוכן ביטוח בדרום מבית דרור- ביטחון פיננסי, נמצא בדיוק בעבור זה בשבילכם. אנו נספק לכם את כלל שירותי הביטוח הנוגעים לתביעות בכל התחומים וזאת מתוך ידע מעמיק בעולם זה.

ליווי מקצועי ומיצוי זכויות
דרור – ביטחון פיננסי מתמחה במתן שירותי ביטוח בריאות וזאת באמצעות סוכן ביטוח בדרום ובפרט סוכן ביטוח בערד. אנו נדאג לתיק הבריאות המשפחתי שלכם, תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, אשר עשויים להיות בעלי משמעות רחבה. בעזרת מומחה המהווה חלק מתוות סוכני הביטוח המובילים בתחומם של חברת דרור – ביטחון פיננסי, תוכלו לתכנן את התנהלותכם לטווח ארוך, מתוך התחשבות במצב הבריאותי, התקציב העומד לרשותכם וכן בהתנהלות נכונה מול קופות החולים והמוסדות הרלוונטיים האחרים. סוכן ביטוח בדרום יגן על כלכלת הבית והאינטרסים שלכם ויבטיח בניית תיק ביטוחי אשר מביא לידי ביטוי באופן אופטימלי את צרכיכם האישיים, מתוך מבט לעתיד ליצירת שקט נפשי וביטחון פיננסי.

דילוג לתוכן