תכנון נכון בתחום פיננסים וביטוח הינו בעל משמעות רבה הנוגעת לעתיד והביטחון הפיננסי שלכם. אתם אולי שואלים את עצמכם מדוע אני זקוק בתחום פיננסים וביטוח, הרי אני יכול להתמודד, להתנהל בכוחות עצמי ולנהל את המסגרת הכלכלית שלי לבד. ובכן, התשובה לשאלה זו מורכבת משני חלקים: האחד הוא כי באופן כללי, אדם אחראי אכן יכול לנהל את ענייניו הכספיים בעצמו, אולם החלק השני בתשובה הוא שישנם מצבים רבים בהם אנשים אינם מודעים כלל למצב חסכונותיהם ולו רק קיבלו הכוונה מקצועית, היו מבינים כי הם מפסידים כספים רבים לשווא. לא זאת בלבד, אלא שהכוונה פיננסית וביטוח הינם חיוניים ואף קריטיים במצבים של תביעות ביטוח שונות וכן במקרים של שינויים במצב האישי. הכוונה מקצועית בתחום הפיננסים והביטוח, יבטיחו לכם התנהלות נכונה מבעוד מועד, וזאת במטרה להבטיח מיצוי החיסכון בעת ההגעה לגיל פרישה.

תכנון מקצועי לבניית ביטחון פיננסי
דרור- ביטחון פיננסי כוללת מצבת וצוות עובדים מומחים בתחום פיננסים וביטוח הכולל סוכני ביטוח בדרום ככלל ובפרט סוכני ביטוח בערד וכן סוכני ביטוח בקריית גת, אשר יעמדו לרשותכם במטרה לבנות לכם תיק השקעות, תיק ביטוחי ותכנית פנסיונית אשר תמצה את האפשרויות העומדות בפניכם באופן האופטימלי ותזכה אתכם בהגדלת החיסכון והקצבה , כאשר תגיע לשלב שאלה יהיו חיוניים מאוד. עם הידע והניסיון הרבים של סוכני ביטוח בערד ושל סוכני ביטוח בקריית גת מבית דרור – ביטחון פיננסי, אתם תוכלו לדעת לבטח כי אתם בידיים טובות, אמינות ומקצועיות אשר יספקו לכם מענה לכל צורך ומקרה הנוגע לתחום פיננסים וביטוח. סוכני ביטוח בדרום יעניקו לכם הגנה איכותית במקרים של תביעות וידעו לטפל בהתנהלות הפיננסית שלכם באופן היעיל ביותר וזאת במטרה לדאוג לביטחון פיננסי בעתיד.

מגוון שירותי פיננסים וביטוח מקצועיים
מגוון שירותי פיננסים וביטוח של חברת דרור – ביטחון פיננסי כוללים תכנון ובחירה בהשקעות הכוללות השקעות בקופות גמל, קרנות פנסיה והשתלמות וביטוחי מנהלים. כמו כן צוות המומחים שלנו מעניק שירותי הגנה בתחום ביטוחי בריאות וסיעוד וזאת בהתאמה אישית ללקוח וכן בליווי הלקוח מול המוסדות השונים כגון קופות החולים.

דילוג לתוכן