גם כיום, יציאה לחו"ל למטרת נופש או שיט נחשבת לאירוע של ממש. אנו רוכשים כרטיסי טיסה, מחפשים אטרקציות שכדאי לבקר ופעילויות שפשוט אסור לפספס. רובנו גם יודעים כי חשוב עד מאוד לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל אבל מה שרבים אינם מודעים אליו זה העובדה שיש גם ביטוח ביטול טיסה. במיוחד כאשר יש חברות תעופה שלא מסכימות להחזיר אפילו החזר סמלי במידה והנסיעה תתבטל, חשוב שתדעו כי יש בטוח שמאפשר לכם לבצע ביטול טיסה מכל סיבה ולקבל את כספכם בחזרה. על מנת לרכוש ביטוח ביטול טיסה או להבין יותר על כל הביטוחים שיהיו רלוונטיים לקראת יציאתכם הקרובה לחו"ל, דרור ביטחון פיננסי ואתם נוסעים בראש שקט.

ביטול טיסה מכל סיבה

לא רק מחיר הטיסה מכוסה – אין ספק כי מחירו של כרטיס טיסה מהווה חלק נכבד מכלל הוצאות הנסיעה. אך מי שרוכש ביטוח ביטול טיסה יוכל לקבל החזרים מחברת הביטוח גם עבור הוצאות נוספות. חשוב כי כספכם לא ירד לטמיון אם הנסיעה התבטלה בשל סיבה בלתי צפויה. אם רצונכם לדעת עבור אילו הוצאות תוכלו לקבל החזר מחברת הביטוח בגין ביטול טיסה מכל סיבה, דרור ביטחון פיננסי עונים לכם בצורה ברורה. ביטוח ביטול טיסה מאפשר לכם לקבל בחזרה את ההוצאות שהוצאתם עבור רכישת כרטיס הטיסה וגם החזר עבור ההוצאות שהוצאתם עבור הזמנת מלון. הדבר נכון גם אם הזמנתם חבילת נופש, גם אם הטיסה כוללת קונקשן. בנוסף, תוכלו לקבל את כספכם בחזרה, גם בגין הוצאות השכרת רכב שאותו הזמנתם לצרכי הנסיעה. בהתאם לכיסויי הפוליסה, אפשרי לקבל החזרים עבור הוצאות נוספות, במידה והללו נכללו בנסיעה הצפויה שהתבטלה ובמידה וכיסוי זה פורט בתנאי הפוליסה שלכם.

דרור ביטחון פיננסי ואתם נוסעים ורגועים

בין אם הזמנתם טיסה לחודש הבא ובין אם הזמנתם טיסה לעוד חצי שנה ויותר, ביטוח ביטול טיסה רלוונטי מאוד עבורכם. ביטול טיסה מכל סיבה וללא ביטוח עלול לגרום לעוגמת נפש כפולה. גם בשל הנסיעה שהתבטלה וגם בגין הכסף שאבד לבלי שוב. אם יש ברשותכם ביטוח ביטול טיסה (שאגב יכול גם להתאים לחופשות שכוללות שיט תענוגות) אתם יכולים להזמין כרטיס טיסה ומלון ולהיות רגועים. אם הנסיעה תתבטל, אתם פונים לדרור ביטחון פיננסי ובתוך פרק זמן קצר למדי הכסף מגיע אליכם. כאשר תרצו מאוחר יותר לנסוע ליעד זה או ליעד אחר, תוכלו לממן זאת בלי בעיה. רק נבהיר כי ביטוח ביטול טיסה לא מחליף בשום פנים ואופן את ביטוח הנסיעות לחו"ל שחשיבותו רבה.

דילוג לתוכן