אודותינו

מיהם דרור ביטחון פיננסי?

חברתנו הוקמה משנת 2015 מתוך הרצון לפשט ולארגן מחדש את כל ההתנהלות הפיננסית ומול הגופים השונים, בכל התחומים: הכוונה לפני פרישה, תכנון פנסיוני הכוונה פיננסית כלכלית, ייעוץ השקעות ומשכנתא, התאמת פוליסות ביטוח, בדיקת תיקי ביטוח ומגוון שירותי תכנון פיננסי אשר מספקים כלים יעילים להתנהלות נכונה והתמודדות מול האתגרים השונים שמציבים לנו החיים.

החזון שלנו הוא לדאוג לכל הצרכים הפיננסים שלך ולאגד הכל תחת קורת גג אחת. אנו מאמינים שזוהי אבן היסוד לניהול כלכלי נכון – על ידי הבנת הפערים בין הרצוי למצוי, התאמת הצרכים בצורה המדויקת, המניבה, הרווחית והנכונה ביותר עבורך ועבור בני משפחתך.

עד היום כשלקוח מחפש מענה לנושא מסוים בתחום הפיננסים כגון השקעה, ביטוחים, פנסיה, גמל ועוד, בדרך כלל יפנה לאיש המקצוע האמון על כל תחום בנפרד, לדוגמא בשביל לעשות ביטוח יש לפנות לסוכן ביטוח, לטובת ההתעסקות בפנסיה יש לפנות ליועץ פנסיוני ובשביל משכנתא או הלוואה יש לפנות ליועץ השקעות ומשכנתאות.

מטרת החזון שלנו היא לאגד את כל שירותים הללו תחת קורת גג אחת כדי ליצור אפקט חיבור בין כל המשתנים הפיננסים אל מול הגופים השונים. זאת כדי להקנות לך ולבני משפחתך מקסימום ביטחון פיננסי בכל המישורים.

אנו מאמינים שהתחשבות בכל הפרמטרים הנכונים והתאמה נכונה לצרכי הלקוח, תביא להצלחה של התהליך ותבטיח את מיצוי האפשרויות והזכויות על מנת להשיג תשואה גבוה ככל שניתן על החסכונות שברשותכם והיכולת להגיע לקצבה ראויה וגבוהה ככל הניתן בגיל הפנסיה.

בין שירותי דרור – בטחון פיננסי–

בדיקת תיקי ביטוח, והתאמת פוליסות לכל סוגי הביטוחים .

שוק הביטוח הוא שוק לא יעיל , ככל שנחסר מן הלקוח מידע חשוב להמשך קבלת ההחלטות, ככה יגדלו הסיכויים לטעות בדרך ולבצע החלטות שלא יתאמו לציפיות שלך אל מול התכנונים לעתיד ולא ימצו את מירב הזכויות אשר מגיעות לך.

מטרתנו היא לתת שירות מקיף יד ביד, ברמה המקצועית ביותר ולספק את הצורך המדוייק של הלקוח כדי שתקבל את ההחלטה הטובה ביותר שלשוק יש להציע. נעשה זאת באמצעות בחינת כל הפרמטרים הנדרשים בתחום הפיננסים כדי להגיע למסקנה אחת ברורה, והיא טובתך האישית, וטובת בני משפחתך.

משרדנו מספק שירותים לביטוחים רבים כגון: ביטוח דירה – מבנה ותכולה ,ביטוח רכב, ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח תאונות אישיות ועוד.

שירותים פיננסים ופנסיונים לעסקים

חברתנו מספקת שירות מקיף לעסקים בכל הנוגע בהשקעות, מיקסום רווחים, תכנון הפרשה לפנסיה על פי חוק ואתגרים נוספים העומדים בפני העסק כגון: קידום מכירות, ייצור מוצרים, מתן שירותים וכו’.

צוות היועצים ואנשי המקצוע של דרור – בטחון פיננסי  ישמחו לסייע בבניית תוכנית פנסיונית לעצמאי כולל בניית תוכניות בהתאמה אישית וכולל בקרה בתיק השקעות כך שתוכל ליצור איזון נכון בין חיסכון לטווח ארוך לבין חיסכון לטווח בינוני.

בנוסף נשמח לסייע בהסדרת כלל הנושאים החיוניים לניהול העסק לדוגמא: שליטה על תזרים מזומנים, מסגרת האשראי, בניית תכנית עסקית, תכנון שלבי פיתוח עסקי וזיהוי הזדמנויות עסקיות.

 

ניהול תיקי השקעות והכוונה להשקעה מניבה.

בקרה על תיק ההשקעות אינה בגדר המלצה בלבד, אלא מדובר על חובה של כל אחד מאתנו אשר מעוניין להשקיע בזמן ובמקום הנכון. בקרה על ההשקעות מבטאת אחריות ובמקרים רבים, תופתעו לגלות כי הממצאים מצביעים כי יכולים להתכן אפיקים אחרים אשר היו מניבים לך תוצאות טובות יותר.

חברתנו מספקת שירותי הכוונה כלכלית כדי לשפר ולחזק את הפעילות העסקית ולבנות תיק השקעות ותכנית חיסכון יעילה למקסום ההכנסות והרווחים וזאת בשילוב של צמצום סיכונים והפסדים אפשריים. תיק ההשקעות יכול להתחלק לתחומים שונים כגון: השקעה בנדל"ן בחו"ל או בארץ, השקעה בקופת גמל או השקעה בפוליסת חיסכון.

תכנון הפרישה לפנסיה.

חברתנו מתמחה בהבנה עמוקה של עולם הפנסיונים. נשמח לסייע בבניית תכנית פיננסית לקראת הפרישה, תוכנית זו מביאה בחשבון את כלל הגורמים הרלוונטיים ומיצוי כל הזכויות העומדות לזכותכם לטובת האינטרסים האישיים שלכם.

הידע והניסיון של צוות המומחים שלנו כולל התמחות במכשירי השקעה חכמים הרלוונטיים בתהליך ליווי תהליכי פרישה וכוללים: גמל להשקעה, פוליסה פיננסית, חיסכון מוקצה לטווח ארוך וקצר, תיק השקעות, נדל”ן ועוד.

אנו נעמוד לשירותך במטרה להשקיע נכונה את כספך, לזכות בהטבות מס ולזהות הזדמנויות בשוק על מנת לאפשר איכות ורמת חיים טובה לך ולבני משפחתכם בגיל הפרישה.

דרור בטחון פיננסי - הפתרון הכלכלי שלך

לעוד מידע והכוונה, השאר פרטים!

אולי יעניין אותך לקרוא גם..

תיקון 190 לפקודת מס הכנסה

ב01/01/2012 יצאה מדינת ישראל בתקנה חדשה המעניקה הטבות משמעותיות לניהול כספי הפנסיה. התיקון מאפשר לגמלאים להפקיד כסף לקופת גמל, לשמור…

מתכננים פרישה

תכנון הפרישה מורכב ממספר פרמטרים ותהליכים שיש לבצע כדי לוודא פרישה ראויה והולמת. בין הדברים שחשוב לבחון: כמה כסף נרצה…

קיבוע זכויות לקראת פרישה

קיבוע זכויות הינו הליך אשר מקנה הטבות לקבוצת הגיל השלישי אשר יוצאים לפרישה. ההטבה מאפשרת קבלת הקלות מס הן בפיצויים…
דילוג לתוכן