ביטוח בריאות

ביטוחי בריאות – למה צריך ואיך?

ביטוחי בריאות פרטיים

ביטוח בריאות הוא שם כללי לקבוצת ביטוחים.
הביטוח הקלאסי והנפוץ מכסה הוצאות הקשורות בטיפול רפואי. ביטוחי בריאות יכולים להיות מטעם המדינה או באופן פרטי.
כמו סוגי ביטוח אחרים, המבוטח משלם כדי להקטין את הסיכון הכלכלי שיעמוד בפני הוצאות כבדות בעתיד.

מכיוון שמדינת ישראל היא מדינה סוציאליסטית, בשנת 1995 קבעה את חוק בריאות ממלכתי. מתוקף חוק זה על כל אזרח לשלם מס אשר נקרא "מס בריאות" ומטרתו להבטיח את הזכאות לקופת חולים, רופא משפחה ואת היכולת לממן תרופות ניתוחים וחיסונים במחירים נמוכים יחסית, כל אלו רשומים תחת "סל התרופות",  תרופות או ניתוחים שאינם נכללות בסל לא יקבלו כיסוי דרך קופות החולים .

בעקבות כך קופות החולים הציעו שירותי בריאות נוספים (שב"ן) וניתן להרחיב את הפוליסה בקופה ולקבל כיסויים נוספים למשל : כיסויים לבדיקות היריון, טיפולי שיניים מסובסדים, החזר על מדרסים, רפואה משלימה מסובסדת, התפתחות הילד, הנחה בתרופות ובטיפולים ואף אסתטיקה ברמות שונות.

עם זאת, החקיקה בארץ הגבילה את הקופות וחסמה אפשרויות רבות הן בתרופות והן בטיפולים מסוימים מחוץ לסל הבריאות, אשר מאריכים או מצילים חיים. כלומר, טיפולים אלה ניתנים לרכישה פרטית ולא יוכלו להיכנס למעטפת של השב"ן בחלק ניכר מהטיפולים.

מה עושים במקרה שהקופה או המדינה לא מכסה את הטיפול?

מצאת את עצמך או את אחד מבני משפחתך בצרה רפואית שלא ניתן למצוא לה מענה אצל רופא המשפחה או בבית החולים הציבורי? פגיעה בנו או באדם קרוב לנו עקב תאונה או מחלה יכולה להוות הוצאה כלכלית כבדה, שכן גם יש צורך להירתם לעזרה ולטפל במקרה ובמקביל להצליח לנהל את משק הבית, להתפרנס, ועוד.

לצורך זה נולדו ביטוחי הבריאות הפרטיים.  בין המבטחות הבולטות במדינת ישראל קיימות: הראל, מגדל, כלל, הפניקס ועוד. עבור ביטוח בריאות דרך חברת ביטוח ישלם המבוטח סכום כל חודש המכונה "פרמיה".

ביטוחי הבריאות הפרטיים נותנים מענה להוצאות רפואיות כמו: תרופות שלא בסל הבריאות, תרופות בהתאמה אישית ובדיקות גנטיות, השתלות וטיפולים מיוחדים, ניתוחים בחו"ל ומחליפי ניתוח, טיפולים מחליפי ניתוח וניתוחים פרטיים בארץ, התייעצויות ועוד.

מה כולל ביטוח בריאות פרטי?

במקרה של צורך רפואי מיוחד או לא שגרתי, כגון: צורך בתרופה שלא נמצאת בארץ או לא מסובסדת על ידי סל התרופות, מנתח בארץ או בחו"ל שמתמחה בתחום ספציפי ועוד. ביטוח בריאות פרטי כולל כיסויים רחבים אשר אינם מכוסים על ידי סל התרופות וקופות החולים.

ביטוח הבריאות הפרטי כולל מגוון רחב של כיסויים ובנוסף ישנה אפשרות להרחיב את הפוליסה על מנת להבטיח עוד פיצויים כספיים במקרה של אובדן כושר עבודה או מחלה

בין הכיסויים שניתן לקבל בחברת ביטוח פרטית:

  • אפשרות לבחור את הרופא המנתח ואת בית החולים גם אם הינם פרטיים.
  • תרופות שאינן בסל הבריאות הממלכתי – ברוב הפוליסות תמצאו כיסוי לתרופות שאינן נמצאות בסל הבריאות הציבורי של מדינת ישראל.
  • ניתוחים או טיפולים מיוחדים בחו״ל – ההוצאות על טיפולים וניתוחים מיוחדים בחו״ל עשויות להגיע לסכומים עצומים שאף פעם לא נהיה מוכנים אליהם מראש. והם אינם מכוסים בסל הבריאות הממלכתי ובביטוח המשלים בקופות החולים. חלק זה בפוליסה מסייע במימון הטיפולים וכולל בין היתר הוצאות נלוות וקצבאות חודשיות.
  • כיסוי להשתלות איברים
  • כיסויים חשובים נוספים כמו בדיקות וייעוציים, בדיקות הריון ולידה, כיסויים למחלת הסרטן, רפואה משלימה, אבחון מהיר ועוד
  • כיסוי למחלות קשות – תכנית ביטוח המעניקה פיצוי כספי במקרה של גילוי מחלה קשה מתוך רשימת מחלות קשות

הרחבת פיצוי שבועי בגין אי כושר כתוצאה מתאונה –

במקרה של תאונה או מוות חלילה , אנו או משפחתנו עלולים להקלע לקשיים כלכליים לא רצויים כדי להתמודד עם התאונה בין עם זה ידרוש הוצאות רפואיות או מחסור בהכנסה בעקבות הפגיעה. מעבר לכיסויים הרגילים של אבדן כושר עבודה , תשלם חברת הביטוח פיצוי שבועי לפי פרמטרים שונים שאותם תפרט הפוליסה.

אי כושר עבודה מלא – במידה וכתוצאה מתאונה, נשלל מהמבוטח באופן מלא (מעל 75%) הכושר לעסוק בעבודתו כפי שמפורט בדף הביטוח או בהם עסק המבוטח בשנתיים שלפני התאונה

אי כושר עבודה חלקי – במידה וכתוצאה מתאונה נשלל מהמבוטח באופן חלקי (בשיעור העולה על 25% ואינו עולה על-75%) הכושר לעסוק בעבודתו כפי שמפורט בדף הביטוח או בהם עסק המבוטח בשנתיים שלפני התאונה.

הרחבת ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות מעניק למבוטח זכות לקבלת תשלום כספי מחברת הביטוח במקרה של מחלה קשה או אירוע רפואי חמור. זאת בהתאם לאבחנה רפואית וכפי שהוסכם בפוליסה. מחלות קשות עשויות להיות, בין היתר, אי ספיקת כליות כרונית, טרשת נפוצה, מחלת ריאות כרונית, התקף לב חריף, סרטן מסוגים שונים ועוד.

מטרת פיצוי כספי זה היא לאפשר למבוטח סיוע כלכלי לפחות בתקופה הראשונה של המחלה. המבוטח אינו חייב לרכוש כיסוי עבור כל המחלות הקשות שמציעה חברת הביטוח ויכול לרכוש פוליסה המעניקה כיסוי ביטוחי למספר מצומצם יותר של מחלות לפי צרכיו האישיים.

בטרם רכישת הפוליסה כדאי לבדוק את רשימת המחלות המכוסות בה ואת האופן בו הן מוגדרות ביחס לחוזר המפקח על הביטוח, שעליו מחויבות חברות הביטוח בכלל הפוליסות.

מתי כדאי לעשות ביטוח בריאות?

לפני שנחליט מתי לעשות ביטוח בריאות חשוב שנבין פרמטר חשוב : ככל שהמבוטח צעיר יותר ובעל בריאות תקינה ללא מחלות רקע – כך מחיר הפוליסה יהיה טוב ונמוך יותר.

הסיבה לכך פשוטה, לאנשים חולים או מבוגרים יש הסתברות גבוהה יותר שיפעילו את ביטוח הבריאות הפרטי ולכן הפרמייה מחושבת בתוספת הסיכונים שלוקחת בחשבון חברת הביטוח, וכך מעלה את מחיר הפרמייה.

כדי להבין באיזה כיסוי אני נמצא בשב"ן של קופות החולים ומה כדאי לי להרחיב, אפשר תחילה להיכנס לקישור הבא באתר של משרד הבריאות:   http://call.gov.il/infocenter/index?page=insureCompare

בנוסף ניתן לבנות את תוכנית הבריאות הטובה ביותר עבורך, כולל בדיקה מקיפה לכיסוי הבריאותי שלך כיום, בפגישה מסודרת ובהתאמה אישית.

איך עושים ביטוח בריאות?

הדרך הכי טובה ונכונה היא לפנות לסוכן ביטוח מוסמך אשר בקשר רציף וישיר עם כל חברות הביטוח ובקיא בפרמטרים הנדרשים כדי להתאים לך את ביטוח הבריאות המתאים לך והמשתלם ביותר.

הקשר הישיר בין הסוכן לחברות הביטוח יחסוך לך את הבירוקרטיה מול חברת הביטוח, וגם ידאג למחיר הטוב ביותר בשבילך מבין כל הפוליסות הרלוונטיות לך.

משרדנו מתמחה בביטוחי בריאות, ובקשר עם כל הגורמים הרלונטים כדי לקבל עבורך את הפוליסה המשתלמת והמקיפה ביותר.

לא פחות חשוב – במקרה של תביעה, אנו ממשיכים את הקשר הרציף מול חברות הביטוח ונדאג שתקבל את מיצוי הזכויות המלא שמגיע לך מהפוליסה במקרה של צרה בריאותית או תביעה. חס וחלילה .

ביטוחי הבריאות הפרטיים ניתנים לרכישה באמצעות מעסיק (קבוצתי לעובדים) או באופן אישי ברכישה פרטית מותאמת אישית.
היתרון ברכישה קבוצתית יהיה לרוב מחיר מסובסד, החסרון הוא: אי יכולת לבחור את החברה הבטחת ואת הכיסויים הספציפיים לפי הצורך.

לעוד מידע והכוונה, השאר פרטים!

אולי יעניין אותך לקרוא גם..

תיקון 190 לפקודת מס הכנסה

ב01/01/2012 יצאה מדינת ישראל בתקנה חדשה המעניקה הטבות משמעותיות לניהול כספי הפנסיה. התיקון מאפשר לגמלאים להפקיד כסף לקופת גמל, לשמור…

מתכננים פרישה

תכנון הפרישה מורכב ממספר פרמטרים ותהליכים שיש לבצע כדי לוודא פרישה ראויה והולמת. בין הדברים שחשוב לבחון: כמה כסף נרצה…

קיבוע זכויות לקראת פרישה

קיבוע זכויות הינו הליך אשר מקנה הטבות לקבוצת הגיל השלישי אשר יוצאים לפרישה. ההטבה מאפשרת קבלת הקלות מס הן בפיצויים…

1. שלום רב וברוכים הבאים לאתר האינטרנט דרור ביטחון פיננסי, אשר בבעלות עופר דרור, ע.מ 203627617 והמופעל בכתובת האינטרנט dror-ins.com/insurance (להלן: "האתר"). האתר הוקם ומנוהל על ידי בית העסק דרור ביטחון פיננסי, מרחוב אליהו נאוי 24, באר שבע (להלן: "הנהלת האתר").

2. האתר מספק השוואת והוזלת מחירי ביטוחים של חברות הביטוח הגדולות בישראל, ובין השאר, מגדל, הראל, איילון, מנורה ועוד. האתר מאגד סוכני ביטוח בעלי כלים להתאים למשתמשי האתר את הביטוחים המתאימים והנכונים ביותר להם ולבני משפחותיהם. כמו כן, האתר משמש ו/או עשוי לשמש זירת פרסום בעבור חברות וסוכני ביטוח, נותני שירותים משלימים וגורמים נוספים.

3. הנהלת האתר מאשרת לך גישה, עיון ושימוש באתר, בשירותי האתר, במידע ובתכניו בכפוף להסכמתך ואישורך לתנאים המפורטים להלן בתנאי שימוש אלו (להלן – "תנאי השימוש"). אתה מתבקש לקרוא היטב את תנאי השימוש שלהלן ולפעול על פיהם. האמור בתנאי שימוש אלו חל על כל שימוש שייעשה באתר וכל גישה או כניסה לאתר, על כל דפיו, שירותיו, המידע בו, תכניו והאפשרויות שבו, והוא מחייב את כל מי שבוחר לעשות שימוש כלשהו באתר (ו/או בדפיו ו/או בשירותיו ו/או במידע ובתכנים המופיעים בו) ו/או לגשת לאתר ו/או להיכנס לאתר ו/או להזמין ולרכוש מוצר או שירות כלשהו באמצעות האתר אם וככל שהאתר יאפשר רכישת מוצרים או שירותים.

4. באם אינך מסכים לתקנון האתר ותנאיו ו/או באם אינך בגיר (בן למעלה מ-18), בעל כשרות משפטית, תעודת זהות ישראלית, כתובת, תיבת דואר וכרטיס אשראי תקףאינך רשאי לעיין ו/או להיכנס ו/או לעשות שימוש כלשהו באתר, בכל אחד מדפיו, שירותיו, המידע בו, ותכניו לכל מטרה שהיא וכן אינך רשאי למסור פרטים באתר ו/או לבצע באתר ו/או באמצעותו הזמנה או רכישה של מוצרים או שירותים כלשהם אם וככל שיפורסמו באתר.

5. מומלץ לשוב ולעיין בתקנון זה מעת לעת על מנת להתעדכן בשינויים שחלו בו. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות ו/או לעדכן ו/או להוסיף ו/או לגרוע מהוראות תקנון זה, לפי שיקול דעתה, בלא צורך במסירת הודעה מראש או בדיעבד לך ובמידה ותחליט הנהלת האתר לעשות כן תקנון אתר מעודכן יפורסם באתר. מובן, שבמידה ואינך מסכים עם אחד מתנאי התקנון המעודכנים, הנך נדרש שלא לעשות כל שימוש באתר, לרבות בכל אחד מדפיו, שירותיו, המידע בו, ותכניו, לכל מטרה שהיא.

6. המשך השימוש ו/או הביקור ו/או העיון ו/או הצפייה ו/או הכניסה ו/או ההתחברות לאתר, לשירותיו, למידע בו ולתכניו, לרבות לביצוע הזמנות ורכישות באתר ו/או באמצעותו, לאחר פרסום תנאי שימוש מעודכנים ו/או לאחר פרסום מדיניות פרטיות עדכנית (לפי העניין), מהווים את הסכמתך לתנאי השימוש המעודכנים ו/או למדיניות הפרטיות המעודכנת (לפי העניין) והתחייבותך לפעול על פיהם.

7. כל האמור בתקנון זה להלן מנוסח מטעמי נוחות בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה. בכל מקרה של סתירה או חוסר התאמה בין האמור באתר או בפרסומים מטעם ובקשר לאתר לבין האמור בתקנון זה, יגבר ויחול האמור בתקנון זה.

8. לכל שאלה או הבהרה בנוגע לאמור בתקנון זה או בקשר למסירת פרטים באתר ו/או בקשר לשירותי האתר ו/או בקשר להזמנה ורכישה של מוצרים או שירותים באתר או באמצעותו או בכל עניין אחר, הנך מוזמן לפנות אל הנהלת האתר באמצעות העמוד "צור קשר".

תנאי השימוש וההשתתפות באתר ובשירותיו

9. בעצם גלישתך ו/או כניסתך ו/או שימושך ו/או עיונך באתר ושימוש בשירותיו, לרבות במתן פרטים ו/או ברכישה ו/או הזמנת מוצרים ושירותים באתר אם וככל יאפשר האתר הזמנת מוצרים ו/או שירותים הנך מסכים ומקבל את כל התנאים וההוראות האמורים לעיל ולהלן.

10. אין לעשות באתר ושירותיו כל שימוש מסחרי מכל סוג שהוא אלא שימוש אישי בלבד ולמטרות אישיות בלבד. ככל וברצונך לעשות באתר שימוש מסחרי כלשהוא ו/או לרכוש ו/או להזמין מוצרים או שירותים שיוצעו באתר לצורך מסחרי כלשהו, אנא פנה אל הנהלת האתר באמצעות פרטי ההתקשרות המופיעים בהמשך תקנון זה או על גבי האתר תחת העמוד "צור קשר".

11. נאסר בזאת במפורש לנצל את האתר ו/או את תכניו ו/או שירותיו ו/או המוצרים והשירותים המפורסמים בו ו/או מידע אודות גולשים אחרים ו/או מפרסמים לצורך שליחת הודעות או דואר פרסומי ו/או מסחרי ו/או שיווקי לצד שלישי כלשהו (ולרבות, מבלי לגרוע, לגולשי האתר, למשתמשים בו ולמפרסמים באתר). אין לנקוט בכל פעולה כדי לקדם תכנים של הגולשים או של צדדים שלישיים או כדי לזכות ליתרון מסחרי.

12. אין לעשות באתר, בתכניו, בשירותיו ו/או במידע המופיע בו, כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.

13. אתה מסכים לא להעביר, לא למסור, לא לאפשר גישה או שימוש, לא לתרגם, לא לעבד, לא להעתיק, לא לפרסם, לא לצלם, לא לשדר, לא להעמיד לרשות הציבור ולא לבצע בפומבי, תוכן כלשהו מתכני האתר ו/או שירות כלשהו משירותי האתר ו/או מידע כלשהו מהמידע המצוי והמפורסם באתר לרבות תכנים שהועלו על ידי גולשים באתר כגון המלצות על שירותי האתר בכל אמצעי שהוא ובכל מדיה כלשהי.

14. השימוש באתר, בתכניו, בשירותיו, ובמידע בו, יעשה על ידך אך ורק באמצעות דפדפן אינטרנט סטנדרטי ובשימוש אנושי וסביר. כמוכן, חל איסור חמור לחדור לאתר ו/או לשירותי האתר ו/או למתחמים הדורשים רישום ו/או השארת פרטים באתר ו/או לשרתי האתר ו/או לכל חומר באתר או לקבצי מחשב באתר שלא כדין ו/או ללקט מהאתר מידע באמצעות תוכנות אוטומטיות או כל יישום דומה ו/או לנצל את האתר לצורך הפעלת או שליחת וירוס, תוכנות עוינות או כל יישום אחר, ידני או אוטומטי, העלולים להזיק לאתר ו/או לצדדים שלישיים או למנוע מהם לעשות שימוש. כל שינוי, הנדסה חוזרת או עדכון של כל חלק באתר זה, בשירותיו, בתכניו (לרבות, מבלי לגרוע, בקורסים הדיגיטלים המאופסנים בו), אסורים.

15. מבלי לגרוע מכלליות האמור, אתה מסכים שלא לעקוף ו/או להשבית ו/או להפריע באמצעות דרך טכנולוגית ו/או אחרת, לאבטחה של שירותי האתר, תכני האתר, האתר ו/או המידע בו. כמוכן יודגש שאתה מסכים שלא לעקוף ו/או להפריע ו/או לחדור לשירותי האתר ו/או לתכני האתר והמידע בו ו/או לאתר ו/או לחלקים באתר, שנמנעה ו/או הוגבלה הרשאתך ו/או אפשרותך לשימוש, לגישה, לכניסה, לצפייה ו/או לעיון בהם.

16. בנוסף לסעדים המגיעים להנהלת האתר על פי כל דין, הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למנוע ו/או לחסום ו/או להשעות ו/או להפסיק כניסה ו/או גישה ו/או שימוש של גולש מסוים ו/או משתמש רשום באתר ו/או מפרסם מסוים לאתר ו/או לתכניו ו/או לשירותיו (כולם או חלקם) ו/או למידע המופיע בובאם בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של הנהלת האתר אותו גולש, משתמש רשום או מפרסם לא מילא אחר מלוא התנאים לעיל ולהלן ובכל מקרה שהשימוש באתר, בתכניו, בשירותיו ובמידע המופיע באלו ייעשה באופן בלתי ראוי ובלתי סביר, והכול על פי שיקול דעתה הבלעדי של הנהלת האתר.

17. במקרה בו נמנעה ו/או הושעתה ו/או נחסמה ו/או הופסקה גישתך ו/או כניסתך ו/או שימושך, במקרים האמורים דלעיל, הרי שאתה מסכים כי לא תהא לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלשהי מכל סוג ומין שהוא, כלפי הנהלת האתר ו/או מי מטעמה.

18. הנהלת האתר רשאית לסרב ליתן שירות לגולש אשר השאיר פרטים באתר ובכלל זה לבצע בדיקה והשוואת ביטוחים, למכור או להשלים עסקה להזמנה של שירותים או מוצרים אם וככל שיוצעו באתר בכל עת וללא צורך בהנמקה מוקדמת ו/או בהודעה מוקדמת. הנהלת האתר רשאית להסיר כל מידע ו/או תוכן ו/או מוצר ו/או שירות להימנע מפרסומם בשלמותם או בחלקם, בכל עת, לפי שיקול דעתה וללא מתן הודעה ו/או נימוק.

העדר אחריות

19. הנהלת האתר מציעה השוואה והוזלה של ביטוחים משתלמים של חברות הביטוח הגדולות בישראל תוך התאמה לגיל, סטטוס, עיסוק והצרכים האישיים של המבוטח בקשר לביטוחי בריאות, ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח מחלות קשות וביטוח סיעודי.

20. האתר איננו חברת ביטוח ואיננו מוכר פוליסות ביטוח. האתר מעבד באמצעות סוכן חכם את המידע הנמסר על ידי המשתמש באתר בקשר למאפיינים האישיים, המצב האישי והרפואי שלו, הצרכים שלו ופוליסות הביטוח שברשותו על מנת להעביר אליו באמצעות סוכני ביטוח המאוגדים באתר הצעות מחיר לשדרוג פוליסות קיימות ו/או רכישת פוליסות ביטוח מוזלות.

21. הצעות המחיר של פוליסות הביטוח נעשית על בסיס המידע שמסר הגולש באמצעות סוכני ביטוח עצמאיים המאוגדים באתר. לאתר אין ולא תהיה כל אחריות בקשר להתאמת הפוליסות שיוצעו על ידי סוכני הביטוח למטרות המשתמש ולא תהא למשתמש בעניין זה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מן הנהלת האתר.

22. מובהר בזה כי אין בשירותי האתר, משום המלצה, עצה מקצועית, חוות דעת, ייעוץ ביטוחי או ייעוץ אחר בקשר לרכישה ו/או שדרוג ו/או עדכון ו/או ביטול של פוליסות ביטוח וכל התקשרות של משתמש בפוליסת ביטוח מול חברת ביטוח או ביטול פוליסה קיימת על בסיס הצעת מחיר שתועבר אליו מסוכן ביטוח עקב מסירת פרטים באתרהם באחריות הבלעדית של המשתמש והמשתמש מוותר על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בעניין כלפי הנהלת האתר.

23. הגלישה והשימוש בתכני האתר, בשירותיו, ובכל רכיביו ותכניו של האתר ושירותיו השונים הנה באחריות המשתמש בלבד. על המשתמש לעשות באתר שימוש סביר וזהיר בלבד. אין לראות בכל פרסום ו/או מידע ו/או תוכן ו/או סקירה ו/או טיפ ו/או קישור ו/או המלצה כתחליף לבדיקה עצמאית ו/או התאמתם למשתמש או למשתמש הרשום, לצרכיו ו/או למטרותיו.

24. האתר, ושירותיו מוצעים וניתנים למשתמשים כמות שהם (As Is). המשתמש מודע ומסכים לכך כי הנהלת האתר לא יכולה להתחייב ואינה מתחייבת כי לא יפלו באתר, בשירותיו, בתכניהם ובמידע בהםאי דיוקים כלשהן, טעויות (בין טכניות ובין טעויות בתוכן ובמידע עצמו), שיבושים, השמטות או כי תוכן, מידע ושירות כלשהו המפורסמים באלו יתאימו לצרכיו או למטרותיו של משתמש או משתמש רשום כלשהו.

25. הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות לנזק או הפסד בגין התאמת שירותים ו/או מוצרים שהאתר מציע לגולשים ו/או בגין התאמת האתר ושירותיו למחשבם האישי ו/או בגין נזקים, תקלות, או כשלים בתוכנה, בשרת או בכל שירות הניתן על ידי צדדים שלישיים בו האתר תלוי לצורך הפעלתו או תפעולו. המשתמש מתבקש לקחת זאת בחשבון בבואו לעשות שימוש באתר, בשירותים המוצעים בו ובתכניו ו/או בבואו להסתמך על תכני ושירותי האתר ו/או בבואו לרכוש ולהזמין מוצרים, שירותים וקורסים באתר ו/או באמצעותו ו/או בבואו לצפות ולהשתמש בקורסים דיגיטליים באתר.

26. הנהלת האתר לא תהא אחראית ולא תישא, במישרין או בעקיפין, בכל נזק, עקיף או ישיר, כספי, נפשי, גופני או אחר, אשר ייתכן וייגרם למשתמש כלשהו ו/או למי מטעמו כתוצאה ו/או בעקבות ו/או באמצעות שימוש המשתמש באתר ו/או הסתמכותם ו/או צפייתם ו/או עיונם ו/או שימושם באתר, בשירותי האתר, בתכני האתר, במידע באלו או בתוכניהם וחומריהםכולם או חלקם.

27. הנהלת האתר אינה מתחייבת לשמור גיבוי של כל תוכן המאוחסן ו/או מופיע באתר. כמו כן, הנהלת האתר רשאית להשבית את האתר, שירותיו ותכניוכולם או חלקםלצורך תחזוקתם, עדכונם, שדרוגם או לכל צורך אחר ולא תישא באחריות לכל נזק שיגרם כתוצאה מכך.

28. הנהלת האתר אינה מתחייבת כי האתר, תכניו, שירותיו ותוכניולא יופרעו, יינתנו כסדרם, בבטחה, בלא הפסקות או הפרעות וכי הם חסינים מפני פריצה או גישה בלתי מורשית כלשהי. לפיכך, הנהלת האתר לא תהא אחראית לאי נוחות, עוגמת נפש או לכל נזק, ישיר או עקיף או אחר, עקב התרחשות אחד מהמקרים המנויים בסעיף זה.

29. הנהלת האתר תהא רשאית בכל עת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי לחדול מלאפשר את השימוש באתר, שירותיו, תכניו, והמידע של אלובאופן זמני או לצמיתות, ובמקרים אלו הנהלת האתר ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לאי נוחות, עוגמת נפש או לכל נזק, ישיר או עקיף או אחר במקרה כגון דא.

רישום לאתר

30. על מנת ליהנות משירותי האתר ובכלל זה קבלת שירותי השוואה והוזלה של פוליסות ביטוח מסוכני ביטוח המאוגדים באתר יש לבצע רישום לאתר. לצורך ביצוע הרישום יש לפעול כדלקמן: ראשית, יש ללחוץ על כפתור "התחל תהליך" ולבחור את סוג הביטוח הרלוונטי; שנית, יש למסור פרטים רלוונטית בהתאם לסוג הביטוח ובכלל זה מין, טווח גיל, נטילת תרופות, ניתוחים, נכויות, מגבלות, סוג עבודה, מחלות קשות, עישון וכיוצא באלו.

31. שנית, יש למסור שם מלא וטלפון נייד. לאחר מסירת מספר הטלפון ישלח לנרשם באמצעות הודעת S.M.S קוד אישי אותו יידרש המשתמש להקיש באתר לצורך השלמת תהליך הרישום. שליחת הקוד האישי והדרישה והקיש אותו באתר נועדה למנוע אפשרות של רישום לאתר באמצעות רובוטים ו/או בוטים ו/או באמצעות צד שלישי שאיננו הנרשם ומבטיחה כי שירותי האתר יינתנו אך רק לגורמים אשר התכוונו למסור את פרטיהם, מעוניינים בשירותי האתר ומסכימים כי האתר יעביר את הפרטים שמסרו לסוכני ביטוח המאוגדים באתר ו/או למטרות אחרות כמפורט בתקנון האתר.

32. מובהר כי על הפרטים שימסרו ע"י משתמש במהלך הליך ההרשמה, להיות נכונים, מדויקים ואמיתיים. שימוש בפרטים מפוברקים ו/או כוזבים ו/או לא נכונים ו/או פרטים אשר אינם שייכים למשתמש יגרמו לקבלת הצעות בלתי רלוונטיות ולא מתאימות למשתמש. בכל מקרה בו יתברר להנהלת האתר כי משתמש מסר פרטים לא נכונים יביא הדבר באופן מיידי לביטול ולהסרת המשתמש על כל נתונים אודותיו, זאת ללא כל הנמקה או הודעה מוקדמת.

33. מובהר כי שירותי האתר הם אישיים ואין לבצע רישום לאתר עבור צד שלישי ללא ידיעתו ו/או הסכמתו ו/או רשותו וממילא במקרה כזה לא יושלם תהליך הרישום מאחר ורישום מחייב כאמור הכנסת קוד סודי הנשלח באמצות S.M.S לטלפון הנייד שנמסר במהלך תהליך ההרשמה. מבלי לגרוע מכל זכות או סעד המוקנים להנהלת האתר על פי דין, בכל מקרה של הפרת סעיף זה, תהיה הנהלת האתר רשאית לחסום את הגישה לאתר לגורם אשר ניסה לבצע רישום של צד שלישי וזאת ללא הודעה מראש.

הסכמה מפורשת להעברת פרטים לסוכני ביטוח המאוגדים באתר ו/או צדדים שלישיים אחרים

34. במידה ונרשמת לאתר והשלמת את תהליך הרישום הכולל הזנת קוד סודי הרי שאתה מסכים באופן מפורש כי הנהלת האתר תעביר את הפרטים שמסרת לסוכני ביטוח המאוגדים באתר ו/או לסוכנים אחרים ו/או לצדדי ג' אחרים וכי אלו יהיו רשאים לפנות אליך, בין באמצעות דוא"ל, ב-SMS ובטלפון, ולהציע לך לשדרג ו/או לרכוש פוליסות ביטוח ו/או שירותים אחרים בתחום הביטוח ו/או שירותים ומוצרים אחרים ו/או להעביר אליך באמצעות SMS, דוא"ל וטלפון חומר פרסומי אודות מוצרים ו/או שירותים ו/או מבצעים ו/או פעילויות של בקשר לביטוח, חברות ביטוח או מוצרים או שירותים אחרים מכל מן וסוג שהוא וללא הגבלה.

35. מובהר, כי כל הפרטים והמידע שיועבר אליך בקשר לשירותי ביטוח ו/או שירותים אחרים יתקבלו מטעם סוכני הביטוח או הפונים בלבד ועל אחריותם. אין הנהלת האתר מחווה עליהם דעה או המלצה כלשהי ואין הנהלת האתר יכולה לערב על תוכנם, אמינותם, דיוקם, שלמותם ומהימנותם של השירותים או התאמתם והנהלת האתר לא תישא בכל אחריות בגין פוליסות ביטוח אשר ירכשו ו/או ישודרגו ו/או יבוטלו על ידי משתמש ו/או בגין הפרת כל מצג ו/או התחייבות ו/או הצהרה של מי מהפונים למשתמש. הנהלת האתר איננה ולא תהייה צד לכל ההתקשרות בין המשתמשים באתר לבין סוכן ביטוח ו/או חברת ביטוח כלשהיא.

נוהל הודעה והסרה

36. באתר תכנים וחומרים שמתקבלים ממפרסמים ו/או שותפים ו/או גורמים נוספים, לרבות המלצות, חוות דעת ותוכן שיווקי ופרסומי המועלים לאתר בהתאם להצהרתם כי המידע הנו נכון והתכנים והחומרים אינם מפרים כל זכות של צד שלישי ובפרט כי התכנים והחומרים אינם מפרים זכויות יוצרים ופרטיות של מצולמים. אין באפשרות הנהלת האתר לוודא, והוא איננו מוודא בפועל, את נכונות הצהרה זו. האתר לא יישא בכל אחריות לכל נזק או הפסד שייגרמו לצד שלישי כלשהו כתוצאה מהפרת זכויות כלשהן.

37. במידה והנך סבור כי תוכן שהתפרסם באתר פוגע או מפר זכות שלך, תוכל ליצור קשר עם האתר באמצעות העמוד "צור קשר", ולפרט את מהות הפגיעה. בפנייתך, אנא צרף קישור לעמוד הרלוונטי, וכן כתובת דואר אלקטרוני ופרטים נוספים של הפונה לצורך יצירת קשר במידת הצורך. ללא הפרטים האמורים, לא נוכל לבדוק את פנייתך. האתר יפעל כמיטב יכולתו לבדוק את הפנייה בהקדם האפשרי ויפעל בהתאם לשיקול דעתו ו/או עפ"י כל דין.

מפרסמים באתר

38. האתר עשוי לאפשר לבעלי עסקים שונים, תמורת תשלום, להציב פרסומות שונות ברחבי האתר ו/או מוצרים למכירה באתר ו/או באמצעותו (להלן: "המפרסמים").

39. מובהר, כי כל הפרטים והמידע בנוגע למפרסמים לרבות דיוק פרטיהם, הכשרתם ופעילותם, כמו גם חומרים פרסומיים אחרים המתפרסמים באתר, מתפרסמים מטעם המפרסמים בלבד ועל אחריותם. אין הנהלת האתר מחווה עליהם דעה או המלצה כלשהי ואין הנהלת האתר יכולה לערוב על תוכנם, אמינותם, דיוקם, שלמותם ומהימנותם והנהלת האתר לא תישא בכל אחריות בגין פרסומים אלו ו/או בגין הפרת כל מצג ו/או התחייבות ו/או הצהרה של מי מהמפרסמים וכן הנהלת האתר לא תהיה צד לכל ההתקשרות בין הגולשים לבין מפרסם כלשהו.

40. על כן, מומלץ לגולשים באתר לערוך בדיקה עצמאית בטרם יתקשרו עם מי המפרסמים או יסתמכו על מידע שפורסם בכל מקום אחר באתר. שכן כאמור האתר אינו יכול ואינו מתיימר להעניק כל אחריות באשר לכל מידע ו/או עסק ו/או שירות ו/או טובין המפורסמים באתר, הן לגבי טיבם והן באשר לתוכנם.

41. מובהר כי פרסום חומר פרסומי באתר ו/או מוצר ו/או שירות המוצעים למכירה באתראין משמעו כי הנהלת האתר או מי מטעמה מעודד או ממליץ על המפרסם, המוצר או על השירות המפורסמים. על הגולשים לעשות בדיקה עצמאית, כצרכנים סבירים, בטרם יתקשרו עם מי מבעלי המקצוע ו/או ירכשו מוצר או שירות באתר ובאמצעותו. המלצה זו מקבלת משנה תוקף בכל הנוגע למידע מקצועי או מוצרים לשימוש מקצועי כלשהו.

42. אין לראות בכל פרסום ו/או מידע ו/או סקירה ו/או טיפ ו/או קישור ו/או המלצה ו/או חוות דעת, אם וככול יפורסמו באתר (ו/או בתכניו, במידע בו ו/או בשירותיו), כתחליף לבדיקה עצמאית ו/או התאמתם למשתמש.

מדיניות פרטיותהגנת הפרטיות ושימוש במידע

43. האתר מכבד את פרטיותם של הגולשים באתרו ורואה בשמירה על פרטיות זו ערך רב. להלן, תוכלו למצוא את מדיניות הפרטיות של האתר, תוך פירוט המידע הנאסף על ידנו אודות הגולשים באתר, כיצד אנו משתמשים בו ושומרים אותו, לאילו גורמים מועבר על ידינו המידע ואילו אפשרויות יש לגולשים להגן על פרטיותם בקשר לכך במידה והם אינם מעוניינים בהעברת המידע.

44. בעת ההרשמה לקבלת שירותי השוואת והוזלת פוליסות ביטוח באתר, וכן בעת ביצוע הזמנת ורכישת מוצרים ו/או שירותים באתר אם וככל יתאפשרו בעתיד, אתם נדרשים למסור פרטים אישיים, הכוללים שם מלא, טלפון, טווח גיל, טווח השתכרות ונתונים אישיים ורפואיים נוספים בהתאם לסוג הביטוח הרלוונטי.

45. אתה מצהיר ומאשר בזאת כי פרטים אלה ניתנים מרצונך החופשי ובהסכמתך המלאה וכי ידוע לך שפרטים אלו, וכן מידע נוסף שאיננו אישי שיצטבר אודות הגולשים, יישמר במאגר המידע של הנהלת האתר ויועבר על ידה לסוכני ביטוח המאוגדים באתר לצורך מתן הצעות לשדרוג ו/או רכישה של פוליסות ביטוח ו/או לצדדי ג' לצורך הצעת שירותים ו/או מוצרים משלימים בקשר לביטוח ו/או בתחומים אחרים.

46. בשימושך באתר ובמתן הפרטים אתה מסכים מפורשות לכך שהנהלת האתר תהייה רשאית לאסוף ולשמור מידע בקשר אליך שייאסף במסגרת שימושך באתר, להעביר את פרטיך לסוכני ביטוח המאוגדים באתר ו/או לצדדים שלישיים על מנת לפנות אליך, בין באמצעות מספר הטלפון שמסרת באתר ובין באמצעים אחרים, ולהציע לך לשדרג ו/או לרכוש פוליסות ביטוח וכן להעביר אליך חומר פרסומי אודות מוצרים ו/או שירותים מבצעים ו/או פעילויות בין של הנהלת האתר ובין של שותפיה העסקיים וכל מידע אחר בו סבורה הנהלת האתר כי תמצא בו עניין מכוח השימוש באתר ו/או הזמנה ורכישת של מוצרים, שירותים. בידך הברירה, בכל עת, כמפורט להלן, להיגרע ממאגר האתר ו/או להפסיק לקבל חומר פרסומי שישלח על ידי מפרסמים כולם ו/או חלקם ע"י מילוי אחר הוראות הנלוות להודעות שישלחו.

47. למען הסר ספק מובהר ומודגש כי באישורך את תנאי תקנון האתר אתה נותן את הסכמתך המלאה והמפורשת להנהלת האתר לעשות שימוש במידע שייאסף על ידה למטרות שיווק ומכירה ובכלל זה לגלות או למכור את המידע לצדדים שלישיים בישראל או מחוץ לישראל לרבות מפרסמים, סוכני ביטוח, חברות ביטוח, ספקי אשראי, גורמים פרטיים, חברות וארגונים למטרות ושלא למטרות רווח למטרות שיווק ומכירה, מתן הטבות, יצירת קשר, שליחת עדכונים, פניה וזיהוי, אימות פרטים, דיוור ישיר, עידוד רכישת מוצרים ו/או שירותים, פילוח ומחקר סטטיסטי וכן לכל מטרה אחרת.

48. במידה ואינך מעונין שהמידע אותו אתה נדרש למסור יישמר אודותיך הנך מתבקש שלא למסור פרטים אישיים באתר, לא לעשות שימוש בשירותי האתר המחייבים מתן פרטים וכן לא להשלים את תהליך הרישום באתר. מובהר עוד כי פרטי משתמש נשמרים באתר אך ורק אם הוא משלים את תהליך הרישום ומכניס את הקוד הסודי הנשלח אליו באמצעות S.M.S. בכל שלב בתהליך הרישום אתה רשאי להתחרט, לא להשלים את תהליך הרישום לאתר ובמקרה שכזה כל הנתונים שנמסרו על ידך ימחקו באופן אוטומטי ולא יעשה בהם כל שימוש על ידי הנהלת האתר.

49. כמו כן, ובהתאם לדין הנכם רשאים בכל עת לעיין במידע שנאסף אודותיך המוחזק במאגרי המידע של הנהלת החברה וכן לפנות לאתר באמצעות דואר אלקטרוני ולבקש כי פרטיכם יתוקנו אם וככל שמצאת כי אינם נכונים או מדויקים או כי יימחקו מהמאגר. האתר מאשר ומתחייב בזאת כי בתוך 3 ימי עבודה מכל פניה כאמור ימחקו לאלתר כל פרטי המשתמש מן האתר ולעדכן את המשתמש כי הפרטים נמחקו מן המאגר של הנהלת האתר. כמו כן, במקרה בו אינך מעוניין לקבל דואר פרסומי, דיוור ישיר או פרסומות אתה יכול להודיע על כך להנהלת האתר באמצעות דואר אלקטרוני והנהלת האתר תפעל לגריעתך מרשימות התפוצה.

50. בזמן הגלישה והשימוש באתר, בתכניו, בשירותיו, ובמידע ובתכנים באלו, מצטבר במאגרי המידע של האתר מידע על הרגלי הגלישה שלך, אשר יכלול, בין היתר: את התכנים והשירותים בהם התעניינת, הדפים באתר בהם צפית, הפרסומות שקראת וצפית בהן, כתובת האינטרנט (כתובת IP) ממנה ניגשת לאתר, המיקום הגיאוגרפי ממנו נגשת לאתר, כמה זמן שהית באתר בשירותיו ובכל אחד מדפיו, ואילו פעולות ביצעת בו. מידע זה יישמר במאגרי המידע של הנהלת האתר.

51. למעט המידע אשר נמסר על ידך מרצונך החופשי ובהסכמתך להנהלת האתר על דרך של מילוי פרטיך באתר ובשירותיו, אשר מידע זה מזהה אישית אותך, שאר המידע אשר נצבר על ידי הנהלת האתר הינו ברובו מידע סטטיסטי כללי שאינו מזהה אותך באופן אישי והוא נועד לשפר את רמת השירותים והתכנים המוצעים על ידי הנהלת האתר וליצירת שירותים, פרסומים ותכנים חדשים בהתאם להתעניינות הגולשים.

52. האתר שומר לעצמו את הזכות לעשות שימוש במידע שנאסף לצורך פיקוח, בקרה, עדכון, שיפור, הפקת מסקנות ולצרכים סטטיסטיים. ייתכן ובנסיבות מסוימות ישתמש האתר ב"עוגיות" (Cookies), שהינם קבצים קטנים הנשלחים למחשבך. אמצעים אלה נדרשים לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצורכי אבטחת מידע. במקרה הצורך, ייתכן ומידע סטטיסטי, אשר אינו מזהה אותך באופן אישי, יועבר לשם ניתוח לצד שלישי, למען המשך פיתוחו ותפעולו השוטף של האתר, שירותיו ושל פעילות הנהלת האתר.

53. נוסף על האמור, האתר עושה גם שימוש בקבצי COOKIES ("עוגיות") של צדדים שלישיים (בין היתר, Google, Facebook ואחרים)- וזאת על מנת ליידע את הנהלת האתר אודות התנועה באתר, על מנת להקל עליכם את הגלישה באתר, על מנת לבצע אופטימיזציה של דפי אינטרנט ושירותים המוצגים באתר, על מנת לזהותכם כגולשי האתר לצרכי פרסום ו/או שיווק וכן על מנת להציג לכם ו/או להפנות אליכם מודעות, מידע ומסמכים (בין באתר ובין מחוץ לאתר ברחבי רשת האינטרנט) על סמך ביקוריכם הקודמים באתר.

54. לתשומת לבך, במידה ואינך מעוניין בקבלת "עוגיות" או במידה ואינך מעוניין כי האתר יאסוף מידע אודותיך, באפשרותך לשנות את הגדרת דפדפן האינטרנט בו הנך משתמש או לחלופין להפסיק לעשות שימוש באתר וכן לא לבצע בו או באמצעותו פעולה כלשהיא.

55. במידה שהנהלת האתר תחליט למכור את פעילות האתר ו/או את האתר לגוף מסחרי אחר תישמר לה הזכות להעביר את המידע במאגרי המידע של האתר לאותו גוף מסחרי בתנאי שתנאי הפרטיות המפורטים בתנאי שימוש אלו יישמרו ויהיו מקובלים על אותו גוף מסחרי עימו היא תתקשר.

56. מסירת המידע באתר ואיסופו הם תהליכים מאובטחים באמצעות פרוטוקול הצפנה. הנהלת האתר נוקטת בנוסף במגוון אמצעים שונים לשמור המידע המאוחסן אצלה ועל פרטיותם של המשתמשים. עם זאת, הנהלת האתר אינה יכולה להבטיח הגנה הרמטית ומוחלטת ואינה יכולה להבטיח או לערוב לכך כי המידע לא ייחשף על ידי פעולה זדונית או מכוונת נגד האתר וכי צד שלישי אשר הצליח להיחשף למידע כזה או אחר לא יעשה בו שימוש.

57. במידה ואינכם מעוניינים כי מידע אודותיכם ו/או אודות השימוש שלכם באתר יישמר, הנכם מתבקשים שלא לעשות שימוש באתר, בשירותיו, בתכניו ולהימנע מרישום לאתר. הנהלת האתר לא תהיה אחראית לנזק מכל מין ומכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם כתוצאה מפריצה למאגר הנתונים ו/או לאתר ו/או למחשביה בזדון על ידי פצחנים או צדדים שלישיים.

קישורים (LINKS)

58. הימצאותם של קישורים ("לינקים") לאתרים אחרים באתר, בתכניו, בשירותיו ו/או במידע בו, אינם מהווים ערובה לכך שהאתרים פעילים ולתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, אמינותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת. הנהלת האתר אינה מתחייבת כי הקישורים יובילו לאתר פעיל ותקין והנהלת האתר רשאית לשנות ולהסיר קישורים אלו לפי שיקול דעתה הבלעדי. הנהלת האתר לא תהא אחראית לכל נזק, ישיר עקיף או אחר, שיגרם למשתמש ו/או למי מטעמו, כתוצאה מהשימוש או מההסתמכות על התכנים, השירותים והמידע המופיע באתרים אלו ו/או בשל תנאי השימוש שלהם ו/או בשל מדיניות השמירה על הפרטיות שלהם. כל כניסה ו/או שימוש לאתרים אחרים שאינם בבעלות הנהלת האתר תהייה כפופה לתנאי השימוש השמורה לאתרים אלו ולמדיניות הפרטיות שלהם, שאין להנהלת האתר כל אחריות בגינם.

קניין רוחני

59. זכויות היוצרים ויתר זכויות הקניין הרוחני באתר (לרבות, מבלי לגרוע, בטקסטים, בעיצוב האתר, בעימודו, בגרפיקה, בצילומים, באיורים, בלוגו האתר, בשם האתר, בדומיין שלו, במידע הטכנולוגי הדרוש להפעלתו, ביישומים, קודי המחשב ו/או כל חומר אחר הכלול בו), בתכני האתר, במידע באתר בשירותיו ובקורסים הדיגיטליים, בשירותי האתר, במוצרים ושירותים אשר יוצעו להזמנה או רכישה באתר ובכל תוכן הכלול בהם (להלן: "נכסי קניין רוחני"), הינם הינן וימשיכו להיות בבעלות מלאה של הנהלת האתר ו/או בבעלות צד שלישי שהרשה להנהלת האתר להשתמש בו. סימן המסחר "דרור ביטחון פיננסי" הוא סימן מסחר בבעלות של הנהלת האתר (להלן: "סימני הנהלת האתר").

60. אין לעשות כל שימוש בנכסי קניין רוחני של הנהלת האתר ו/או בסימני הנהלת האתר, לרבות בשם האתר, מבלי לקבל לכך רישיון מפורש בכתב ומראש מאת הנהלת האתר. אין להעתיק, להוריד, לשכפל, לצלם, לתרגם, לעבד, ליצור יצירות נגזרות, לשחזר, לפרסם, להפיץ, לבצע בפומבי, לשדר, למכור, או להעמיד לרשות הציבור או להציג כל חלק מאתר זה (ו/או מתכניו, שירותיו והמידע בו), מהקורסים הדיגיטליים (ו/או מתוכניהם, חומריהם ו/או הקשור בהם), לרבות בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה ללא הסכמתה הכתובה מראש של הנהלת האתר או מבעלי הזכויות האחרים, לפי העניין ובכפוף לתנאי ההסכמה (אם וככל שתינתן).

61. אתה מאשר כי לא תעשה כל פעולה ו/או מעשה ו/או מחדל, בניגוד לדיני קניין רוחני ו/או בלתי חוקי ו/או שעלול לפגוע או להפר את זכויות היוצרים וזכויות הקניין הרוחני של הנהלת האתר ו/או של צד שלישי אחר.

שרותים בתשלום

62. בשלב זה, כל השירותים המוצעים באתר למשתמשים הפרטיים והביתיים הנם ללא תשלום.

63. עם זאת, האתר שומר לעצמו את הזכות להחליט, בכל עת, כי שירות מסויים, כולו או חלקו, יותנה בתשלום מראש.

יצירת קשר

64. במידה ותתעורר כל שאלה בנוגע לתקנון זה או בכל נושא אחר, צוות האתר ישמח לעמוד לרשותכם.

65. תוכלו ליצור עימנו קשר הן באמצעות פנייה בכתב דרך העמוד "צור קשר", הן בדואר אלקטרוני לכתובת info@dror-ins.com הן באופן טלפוני בשעות הפעילות (א'-ה' בין השעות 9:00- 19:00) למספר טלפון: 077-8040670

66. כתובתנו למשלוח דואר הינו: דרור ביטחון פיננסי, מרחוב אליהו נאוי 24, באר שבע

שונות

67. הנהלת האתר תהיה רשאית לשנות בכל עת את תנאי השימוש ללא הודעה מראש או בדיעבד.

68. הנהלת האתר תהיה רשאית להעביר את האתר לכל כתובת אחרת, לשנות את שמו או להפסיק את פעילותו ושירותיו, לרבות הקורסים המוצעים בו, באופן מלא, חלקי או בכל דרך אחרת כפי שתראה לנכון, בכל עת, ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של הנהלת האתר.

69. מבלי לגרוע מהאמור בתנאי השימוש, המשתמש מסכים בזאת, כי תקופת ההתיישנות לגבי כל תביעה ו/או דרישה כנגד האתר ו/או הנהלת האתר, תוגבל לתקופה של 6 חודשים והצדדים רואים בכך כהסכם לתקופת ההתיישנות כמשמעו בסעיף בחוק ההתיישנות, תשי"ח-1958.

70. כל עילה משפטית הנובעת מהפעילות ו/או השימוש באתר, בשירותי האתר, בקורסים הדיגיטליים, בתכני האתר, בפרסומים בו, במידע בו ומהזמנות והרכישות באתר או באמצעותו, לרבות כל עילה משפטית הנוגעת לתוקפם ופרשנותם של תנאי שימוש אלה יוכפפו לדין הישראלי בלבד וסמכות השיפוט הבלעדית בכל הנוגע לאלו תהא נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז מרכז.

71. היה ויקבע שחלק כלשהו מתנאי שימוש אלה אינו תקף או שאינו בר אכיפה, אזי הסעיפים שנשלל תוקפן או שהוחלט כי אינם אכיפים ייחשבו כמוחלפים בסעיפים תקפים ואכיפים, אשר תוכנם תואם במידת הקירוב הגדולה ביותר את כוונת הסעיפים המקוריים ויתר סעיפי תנאי שימוש אלו יישארו בתוקפם.

72. רישומי מערכות המחשוב של הנהלת האתר, בדבר הפעולות המתבצעות על ידך באתר ו/או בשירותיו ו/או בקורסים הדיגיטליים ו/או בתכני האתר ו/או בכל רכיב באתר, ולרבות בדבר כך כי אשרת את תנאי שימוש אלו ובדבר הזמנותיך ורכישותיך באתר ובאמצעותו ו/או בדבר גישתך שימושך וצפייתך בקורסים הדיגיטליים ו/או תוכניהם, יהוו ראייה לנכונות הפעולות וכן ראייה בדבר אישורך לתנאי שימוש אלווזאת, אלא אם הוכח אחרת על ידך.

השוואת ביטוחים חכמה
אנו משווים בין הביטוחים השונים לאיתור ההצעה המשתלמת ביותר עבורך.
למסלול המהיר מלאו את תאריך הלידה ומספר ת.ז ותאריך הנפקה
Open chat
איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן