השקעה בנדל"ן

השקעה בנדל"ן בחו"ל

בשנים האחרונות הבחירה בהשקעה בנדל"ן בחו"ל הולכת וגוברת בקרב ישראלים רבים וזאת בגלל התשואה הרבה שהשקעה מסוג זה יכולה להניב וגיוון האפשרויות.

בעת שבחרנו שאנו רוצים להשקיע בנדל"ן בחו"ל, בחלק או בכל תיק ההשקעות שלנו, עלינו לחפש מספר פרמטרים שיעזרו לנו לזהות מתי קיימת הזדמנות טובה. פרמטרים לדוגמא שיש להתייחס אליהם :

התפתחויות כלכליות במדינת היעד – כמה אבטלה יש בארץ/עיר בה נרצה להשקיע? מהי הצמיחה שם? האם עברה משבר או שהמחירים נמוכים תקופה ארוכה? מהם התוכניות של העירייה לטובת פיתוח, מקומות עבודה, תרבות הפנאי? מי הם השוכרים שאני מחפש וכמה הם מוכנים לשלם על שכירות? ועוד..

מימון- מאיפה לוקחים את הכסף? כמה אחוזים ומהי הריבית?

בדיקת המיסוי – כיום בחלק מערי אירופה יש הסכם מיסוי עם ישראל מה שאומר שלא נשלים את שיעור המס על הרווח בארץ, אלא רק בחו"ל.

צוות השטח –  מי הם הצוות שמשפץ, משכיר, בונה חוזה שכירות, מוכר, קונה וכו'. האם אפשר וניתן לסמוך עליו?

השקעה בנדל"ן בחו"ל יכולה להוות עוגן תזרימי מצוין, מצד שני יכולה להוות גם קרש קפיצה לעסקת השבחה שתיקח את המצב הכלכלי שלך רמה אחת למעלה.

יתרונות נוספים להשקעה בנדל"ן בחו"ל הם הסכומים הנמוכים יחסית שמאפשרים את "כניסה למשחק". מתאים לכל כיס.

איך מקבלים החלטה במה להשקיע?

הדבר העיקרי שמשפיע על קבלת ההחלטות בהשקעות בנדל”ן באופן כללי הוא בעיקר פוטנציאל הרווח ולא משנה אם מדובר על דירות להשקעה או נדל”ן מסחרי.

חשוב לנסות ולהעריך מה צפוי לקרות לנכס בשנים הקרובות אך בעיקר לאתר נכסים שמחירם הוא מתחת לשוק ("מתחת לראדר") ובעצם זהו המפתח החשוב ביותר בעסקה טובה. בין אם זה בארץ או בחו"ל.

שילוב של נדל"ן בתיק השקעות יכול להיות מגוון ואוניברסלי. כדאי שיקח בחשבון המשקיע את אפשרויות המיסוי בכל מדינה וישלבם בחוכמה בין אם זה נדל"ן מסחרי ובין אם זה נדל"ן פרטי.


אם מעניינת אותך האפשרות להשקעה נדל"נית, משרדנו מתמחה בתכנון וניהול תיקי השקעות בנדל"ן, השקעה בקופות גמל והשקעה בקופות חיסכון ונשמח לערוך לך בדיקה מקיפה סביב היכולת הכלכלית והצרכים שלך וכך למצוא עבורך את ההשקעה הטובה והמניבה ביותר על מנת לקנות לך שקט כלכלי לטווח הארוך ולדורות שאחרייך.

לעוד מידע והכוונה, השאר פרטים!

אולי יעניין אותך לקרוא גם..

תיקון 190 לפקודת מס הכנסה

ב01/01/2012 יצאה מדינת ישראל בתקנה חדשה המעניקה הטבות משמעותיות לניהול כספי הפנסיה. התיקון מאפשר לגמלאים להפקיד כסף לקופת גמל, לשמור…

מתכננים פרישה

תכנון הפרישה מורכב ממספר פרמטרים ותהליכים שיש לבצע כדי לוודא פרישה ראויה והולמת. בין הדברים שחשוב לבחון: כמה כסף נרצה…

קיבוע זכויות לקראת פרישה

קיבוע זכויות הינו הליך אשר מקנה הטבות לקבוצת הגיל השלישי אשר יוצאים לפרישה. ההטבה מאפשרת קבלת הקלות מס הן בפיצויים…
דילוג לתוכן