מיצוי הזכויות בביטוח

מיצוי זכויות בביטוח

מהו מיצוי זכויות?

צמד המילים האלה כלליות מאוד ומדברות על המון דברים במקביל.

בתחום הביטוח, צמד מילים אלו אומר בעצם איך אני כמבוטח וגם כאזרח משלם מיסים יכול לקבל את כל מה שמגיע לי כשמתחרש מקרה ביטוח- ע"פ חוזה, זכויות ותקנות שעומדות לרשותי.

אדם שרכש ביטוח בזמן כלשהו, רוצה לדעת שבמקרה הצורך כאשר הוא צריך לממש את זכויתיו, יהיה לו כיסוי נכון, בזמן אמת. לא תמיד כך פני הדברים, לעיתים המסמכים ששלחתם לא מפורטים מספיק או שהם מוסברים בצורה שגויה, לעיתים החברה פשוט מסרבת לתשלום מסיבה מוצדקת או ממש לא מוצדקת,

לעיתים נעשות טעויות בהכנת התיק לתביעה- שכן ההגשה הראשונה לתביעה היא קריטית ויש להכין את הטענה בצורה מבוססת שאכן מגיע לכם פיצוי/שיפוי.

מיצוי זכויות יכול לבוא לידי ביטוי בכל מקרה של תביעה עקב שבר, נכות, מחלה קשה, התייעצות עם רופא, ניתוחים ואפילו פיצוץ צנרת בדירה) .

מה הקשר בין מיצוי זכויות לחברות הביטוח?

אם נתקלנו בבעיה רפואית, הוצאה כלכלית כבדה או אי כושר עבודה זמני, תאונה או חבלה וייתכן כי מגיע לנו סיוע מחברת הביטוח. במקרה כזה , נדרש למלא ושלוח טפסים, להמציא אישורים רפואיים, במקרים מסויימים אף לעבור בדיקות או ועדות מטעם חברת הביטוח. הבירוקרטיה בדרך כלל ארוכה ומסובכת.

המבוטח לא תמיד יודע עם מה להתחיל או לאיזה גוף צריך לפנות.

דווקא בסיטואציה הזו, לא היינו רוצים לפתוח חזית בירוקרטית בדרך המתישה אל הסיוע המיוחל. במיוחד אם התשובה המיידית יכולה להיות : "דחיית התביעה" ומפח נפש נוסף.

אז למי פונים במקרה של תביעה?

מיצוי זכויות נעשה אצלנו כמול החברות ומול הקרנות בכל פוליסה ותוכניות פנסיוניות. אנו מגישים את התביעה עבורכם לא לפני שבדקנו שיש את כל הניירת הנדרשת, שאכן הדברים כתובים בצורה נכונה, שלא שכחתם להוסיף בדיקה, לעיתים נדרשת חוות דעת או השתתפות בועדה מטעם חברות הביטוח או הקרנות המנהלות.

משרדנו  פועל בין היתר לדאוג למצות את כל הזכויות שמגיעות לך ולעתים מלפני שורת הדין, עבור כל מקרה ביטוח שיקרה לכם. במקרים מורכבים יתכן שילוב של עו"ד כדי לקדם תביעות ב"שטחים אפורים" בבית משפט.

אנו פועלים החל משלב הניירת, עד המו"מ עם חברת הביטוח, התייעצויות עם עורכי דין מטעמנו עד להשגה מלאה של כל שקל המגיע לכם על פי חוק. זאת ע"י שמירה על מקסימום יעילות, עבודה נכונה מול חברת הביטוח וחיסיון לקוח מלא.

אנו מתחייבים לקבל עבורך את מירב הזכויות המגיעות למול הגופים השונים והגדולים במדינת ישראל.

ללא פשרות, וללא יוצא מן הכלל.

לעוד מידע והכוונה, השאר פרטים!

אולי יעניין אותך לקרוא גם..

תיקון 190 לפקודת מס הכנסה

ב01/01/2012 יצאה מדינת ישראל בתקנה חדשה המעניקה הטבות משמעותיות לניהול כספי הפנסיה. התיקון מאפשר לגמלאים להפקיד כסף לקופת גמל, לשמור…

מתכננים פרישה

תכנון הפרישה מורכב ממספר פרמטרים ותהליכים שיש לבצע כדי לוודא פרישה ראויה והולמת. בין הדברים שחשוב לבחון: כמה כסף נרצה…

קיבוע זכויות לקראת פרישה

קיבוע זכויות הינו הליך אשר מקנה הטבות לקבוצת הגיל השלישי אשר יוצאים לפרישה. ההטבה מאפשרת קבלת הקלות מס הן בפיצויים…
דילוג לתוכן